Leasing jest usługą wsparcia finansowego, której popularność nie słabnie od wielu dekad. Wymyślone w latach 50-tych rozwiązanie nadal świetnie sprawdza się we współczesnych realiach. Sektorem przemysłowym nierozerwalnie związanym z leasingiem jest branża motoryzacyjna, która proponuje przedsiębiorcom bardzo kompleksowe opcje współfinansowania zarówno pojedynczego auta, jak i większej floty samochodów.

Leasing samochodowy – co warto o nim wiedzieć?

Czym jest leasing samochodowy? To umowa zawierana między podmiotem finansującym (leasingodawcą) i korzystającym z finansowania (leasingobiorcą). Ten drugi, na podstawie warunków zapisanych w umowie może korzystać z auta, które podlega dzierżawie przez określony czas.

Czemu przedsiębiorcy tak często wybierają leasing? Jest on dla nich korzystny z kilku powodów, takich jak:

  • stosunkowo nieduże zaangażowanie kapitałowe;
  • tarcza optymalizująca obciążenia podatkowe;
  • możliwość rozliczania VAT-u.

Kolejna sprawa – gdzie szukać atrakcyjnego leasingu? Postawimy sprawę jasno – my proponujemy ofertę autoryzowanego dealera samochodowego!

Leasing SELECT w ofercie autoryzowanego dealera Nissana

Jednym z ciekawszych rozwiązań leasingowych, które oferują autoryzowani dealerzy na polskim rynku jest Nissan Leasing Select – https://www.nissanfinance.pl/leasing-select. Propozycja Nissan Finance dotyczy trzech modeli (Nissana Juke’a, Qashqaia oraz X-Traila) i charakteryzuje się:

  • niskimi, stałym ratami miesięcznymi;
  • elastycznymi warunkami zarówno na początku (możliwość dostosowania wpłaty początkowej oraz okresu leasingu), jak i na końcu (dostępność dwóch opcji: zwrotu samochodu bez konieczności spłaty jego pozostałej wartości lub wymiany na nowe auto).

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz solidnego samochodu to Leasing Select będzie dla Ciebie opcją idealną. Dzięki niej obniżysz wydatki związane z flotą firmowych aut, wznosząc Twój biznes na wyższy poziom! Naprawdę warto!