Urządzenia wielofunkcyjne HP oprócz drukarki mają wbudowany skaner i kserokopiarkę. Niewygórowana cena sprawia, że stały się chętnie kupowanym sprzętem nie tylko biurowym, ale również domowym. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na takie urządzenie?

Kompaktowe rozmiary HP DeskJet Ink Advantage 4535

Czasy, gdy drukarka zajmowała dużo miejsca, minęły, dlatego coraz częściej jest wykorzystywana w zaciszu domu. Kserokopiarki w punktach ksero zwykle mają nadal dość pokaźne rozmiary, ale w niewielkim urządzeniu HP DeskJet Ink Advantage 4535 mieści się nie tylko drukarka i kopiarka, ale również skaner. Wystarczy, że w urządzeniu HP 4535 tusz zawsze będzie dostępny, a w każdej chwili uzyskasz wysokiej jakości wydruk lub kopię dokumentu.

 

Drukowanie z wielu urządzeń 

Wielofunkcyjne urządzenie HP DeskJet Ink Advantage 4535 umożliwia drukowanie dokumentów oraz zdjęć nie tylko z komputera lub laptopa, ale również tabletu lub smartfonu. Nawiązanie bezprzewodowego połączenia z dowolnego urządzenia jest bezproblemowe. Nie jest potrzebna płyta instalacyjna, aby szybko zacząć korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia. Zadbaj tylko, aby do HP Deskjet 4535 tusz był prawidłowo dobrany. Do tego urządzenia potrzebny jest tusz HP 652. Przy pomocy aplikacji All-in-One Printer Remote nie tylko możesz drukować, ale też sprawdzić status drukarki lub włączyć funkcję konserwacji. Oprócz tego istnieje możliwość zamówienia materiałów eksploatacyjnych HP. Możesz je jednak zamówić w dowolnym sklepie, np. przez stronę https://www.drukuj24.pl/drukarka/HP-deskjet-ink-advantage-4535.html. Dostępny jest tusz czarny i kolorowy. Do HP Deskjet Ink Advantage 4535 tusz kupisz w przystępnej cenie.

 

Wysoka jakość urządzenia HP DeskJet Ink Advantage 4535 i niski koszt eksploatacji

Korzystanie z urządzeń HP to gwarancja niezawodności. Wysoką jakość wydruków zapewnia oryginalny tusz do drukarki HP 4535, który charakteryzuje się intensywnym nasyceniem. Nie rozmazuje się i nie blaknie, dzięki czemu dokumenty można przechowywać przez wiele lat. Wydruki zdjęć, rysunków oraz grafik również wyróżniają się niepodważalną jakością.

Oryginalny tusz do drukarki HP Deskjet 4535 można też zastąpić zamiennikiem, który znacząco obniży koszty eksploatacji. Tusze zamienne są tańsze, ponieważ nie są produkowane przez producentów drukarek, lecz przez niezależne marki. Różnią się nieco składem, chociaż ich jakość nie musi wcale odbiegać od oryginału. Oryginalny tusz do drukarki HP Deskjet Ink Advantage 4535 jest restrykcyjnie kontrolowany podczas całego procesu produkcji. Musi spełniać wyśrubowane normy jakościowe. Jest droższy ze względu na zastosowane technologie i lata badań.

Zamienniki przechodzą szereg kontroli i są produkowane z dobrych jakościowo składników, ale wszystkie elementy procesu produkcji nie są poddawane aż tak wnikliwej analizie. Nie oznacza to jednak, że nie są godne polecenia. Czarne tusze zamienne zwykle zapewniają wydruk, który trudno odróżnić od wersji oryginalnej. Za to tusze kolorowe są polecane raczej do wydruków amatorskich niż do zdjęć czy rysunków do profesjonalnych dokumentów, ponieważ nie uwydatniają wszystkich detali.