Grudzień zapowiada się gorąco dzięki współpracy znanego youtubera – Karolka i marki gamingowej SureFire.

Już 5 grudnia wszyscy fani gamingu, gracze i osoby, które uwielbiają designerskie rozwiązania sprzętowe, będą mogli poznać lepiej markę SureFire. Producent markowych słuchawek, myszy czy dysów SSD, nawiązał współpracę ze znanym youtuberem Karolkiem.

Czego możemy spodziewać się po tej współpracy?

Karolek to niesamowicie energetyczny i lubiany youtuber posiadający ponad 2.24 mln subskrybentów i ponad 711mln wyświetleń filmów. Ten, kto chociaż raz w życiu oglądał stream gier na YouTube po prostu nie może go nie znać.

SureFire postanowił dać Karolkowi absolutnie wolną rękę w testowaniu nowego sprzętu i pokazaniu go polskiemu widzowi. Produkty, które dostępne są już w sprzedaży internetowej cieszą się niezwykłą popularnością, szczególnie u naszych zachodnich sąsiadów.

Trzeba przyznać, że producenci SureFire poza doskonałymi parametrami technicznymi sprzętu, postawili sobie za cel świetny design, który także cieszy oko.

W szerokiej ofercie SureFire znajdziecie dysk HDD SureFire GX3 oraz gamingowy dysk SSD SureFire GX3. W ramach serii dostępne są także klawiatury,myszy, głośniki i wiele innych produktów stworzonych z myślą o najbardziej wymagających graczach. Wszystkie produkty dostępne są w sprzedaży internetowej. Jeżeli nadal szukacie inspiracji dla świątecznych zakupów dla prawdziwego fana gier, to SureFire może być strzałem w dziesiątkę!

Gwiazdka u Karolka

Wpadajcie już teraz na kanał Karolka, gdzie w najbliższych dniach pojawi się konkurs z możliwością wygrania darmowego sprzętu SureFire. To prawdziwa okazja, by upolować asortyment tego producenta. To nie lada gratka na polskim rynku, więc nie przegapcie okazji. Karolek niedługo przeprowadza się do nowego lokum, tak więc nowa energia na nowy start -gwarantowana.

Więcej na kanalie Karola już w sobotę, gdzie podczas 12 godzinnego streamu rozda wiele nagród ufundowanych przez producenta. Nie możecie tego przegapić!