Landlord Magnat Nieruchomości to darmowa gra przypominająca znaną wszystkim planszówkę – Monopoly. Jednak ta, stworzona przez firmę Reality Games, doskonale odzwierciedla rzeczywistość. Tutaj gracze mogą kupować, inwestować w nieruchomości, które istnieją naprawdę.

Landlord to mobilna gra biznesowa, którą można pobrać na swój telefon. Jest ogólnodostępna, a aby osiągać w niej dobre wyniki, nie trzeba ponosić żadnych opłat. Gra nie wymaga również logowania. Nie bez przyczyny staje się coraz bardziej popularna w wielu krajach. Jest to innowacyjna gra, która prowadzi użytkownika przez świat biznesu. Gracze mają możliwość zdobycia fortuny, dzięki dochodowym inwestycją.

Na czym polega gra?

Gracze na start dostają pewną kwotę pieniędzy, którą mogą inwestować w różne nieruchomości. Użytkownicy mogą kupować budynki, miasta i zabytki, które istnieją w rzeczywistości. W Landlord można znaleźć prawie każde miejsce ze swojej najbliższej okolicy. Nie brakuje tu sklepów, siedzib firm, restauracji, czy ośrodków kulturalnych. W grze jest ponad 50 000 000 nieruchomości z całego świata. Gracze mają również możliwość wystawiania nieruchomości na sprzedaż. Ta opcja umożliwia innym użytkownikom zdobycie wykupionych wcześniej miejsc.

Landlord - zjawiskowa gra biznesowa z geolokalizacją

Inwestując w dochodowe miejsca gracze pomnażają swój majątek. Im bardziej popularna i częściej odwiedzana jest nieruchomość, tym więcej można na niej zarobić. Wartość takiego miejsca zależy od ilości rzeczywistych zameldowań na Foursquare, albo na Facebooku. Dzięki takim, innowacyjnym rozwiązaniom Landlord zyskuje coraz większą rzeszę fanów.

Celem gry Landlord jest oczywiście zarobienie jak największej, wirtualnej kwoty pieniędzy. Znajdująca się tam lista rankingowa pozwala na porównanie swoich osiągnięć ze znajomymi i graczami z tego samego miasta, kraju, a nawet z całego świata. W grze niezbędna jest dobra strategia, która pozwoli wybić się na sam szczyt.

Nowoczesne gry biznesowe

Landlord Magnat Nieruchomości zalicza się do gier typu Tycoon. Są to gry symulacyjne, ekonomiczne wywodzące się z gier planszowych. W Landlord zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, gra jest oparta o Big Data.

Gry ekonomiczne, takie jak Landlord wprowadzają użytkownika w świat biznesu. Mimo, że gracze korzystają z wirtualnych pieniędzy to satysfakcja z zarobionej kwoty jest naprawdę duża. Do tego Landlord wykorzystuje geolokację, dzięki czemu świat w grze doskonale oddaje rzeczywistość. Nie dość, że można inwestować w prawdziwe budynki, to ich wartość zależy od ich popularności i liczby odwiedzin.

Www: https://landlordgra.pl/

AppStore: https://itunes.apple.com/pl/app/landlord-real-estate-tycoon/id950949627?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.landlordgame.tycoon&hl=pl