Planujesz ogrodzić dom lub działkę? Szukasz nietuzinkowych rozwiązań, które pozwolą nadać posesji wyjątkowego charakteru? Wypróbuj ogrodzenia cięte laserowo i zaaranżuj przestrzeń według własnego pomysłu! Jak to działa?

Na czym polega cięcie laserem?

Jak dowiedzieć się można ze strony producenta Euro-Met Ogrodzenia, technologia cięcia laserowego wykorzystywana jest na całym świecie. Obróbka metalu i innych materiałów możliwa jest dzięki wiązkom emitowanym przez specjalistyczny laser. Pod wpływem punktowego rozmieszczenia energii oraz wysokoenergetycznego strumienia tnącego możliwe jest wykonanie precyzyjnych cięć. Metoda ta pozwala na uzyskanie identycznego efektu przy wycinaniu wielu detali, co umożliwia wykonanie spójnych wizualnie przęseł ogrodzeniowych.

Praca z laserem umożliwia otrzymanie gładkich i równych krawędzi cięcia, a optymalne rozmieszczenie detali pozwala na całkowite wykorzystanie wybranego arkusza blachy. Metoda ta uważana jest za najszybszy, niezwykle dokładny i atrakcyjny cenowo sposób obrabiania metalu.

Twój własny pomysł na ogrodzenie

Technologia laserowego cięcia blachy daje zupełnie nowe możliwości, jeśli chodzi o aranżację ogrodzeń, bram i balkonowych balustrad. To wyjście na przeciwko oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy liczą na indywidualne traktowanie oraz oryginalne rozwiązania.

Marzy Ci się nowoczesny płot z motywem roślinnym? A może chciałbyś postawić na abstrakcyjne, geometryczne wzory? Zdecyduj się na ogrodzenia cięte laserowo dostępne w ofercie firmy Euro-Met Ogrodzenia, a następnie wybierz jeden z dostępnych wzorów bądź samodzielnie zaprojektuj oczekiwany kształt. Na specjalne zamówienie możliwe jest także wycięcie nazwy ulicy bądź numeru domu na powierzchni blachy tworzącej furtkę lub przęsło.

Poza stylowymi przęsłami z blachy w ofercie producenta znajdziesz także słupki i siatki ogrodzeniowe, furtki, stylowe balustrady balkonowe oraz pełny asortyment automatyki do bram – zarówno skrzydłowych, jak i przesuwnych. Firma oferuje także usługę cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego zamówionych materiałów. Dowiedz się więcej na eurometogrodzenia.pl.