Park rozrywki w centrum miasta

Nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy i planować całodziennej, czasochłonnej i kosztownej wyprawy żeby odprężyć się, poczuć nieco adrenaliny i spędzić miłe popołudnie z rodziną lub przyjaciółmi. Zlokalizowany w centrum handlowym Blue City park rozrywki tepfactor.pl to wspaniałe miejsce do zabawy, a także sprawdzenie się zarówno pod kątek siły i sprawności fizycznej jaki i zagadek i zdań wymagających logicznego myślenia i sprytu. Pokonywanie przeszkód, uwalnianie się z pułapek, różnego rodzaju przeszkody to tylko część niespodzianek – atrakcji, które czekają na nas w parku rozrywki. Po zabawie można odprężyć się w strefie chillout lub zjeść coś w przytulnym bistro. Przy okazji park rozrywki dysponuje również salą konferencyjną co pozwala firmom na połączenie służbowego spotkania lub szkolenia z doskonałą, integrującą uczestników zabawy.

Jak wygląda zabawa w parku rozrywki?

Park rozrywki tepfactor.pl to aż  25 pokoi o łącznej powierzchni 1500 m2. Imitujące wykute w skale pomieszczenia mają na wyposażeniu szereg różnego rodzaju elektronicznie sterowanych przeszkód. Jednocześnie może brać udział w grze 17 zespołów, które liczą od 2 do 6 osób. Do dwudziestu z nich wchodzi się w dowolnej kolejności przechodząc przez 4 stopnie trudności i otrzymując wskazówki do otwarcia pozostałych 4 pokoi premium i jednego, najważniejszego, gdzie znajduje się skarb. Każde z zadań ma swój limit czasowy, ale można podchodzić do niego kilka razy. Całość gry to mniej więcej 3-4 godziny. Na zakończenie uczestnicy otrzymują specjalny wydruk, gdzie nie tylko można znaleźć oceny swoich zdolności w różnych kierunkach ale również porównać się z innymi uczestnikami gry. Tepfactor.pl to park rozrywki, który gwarantuje nie tylko ładunek adrenaliny ale również solidną dawkę humoru i uśmiechu.

Czy park rozrywki jest bezpieczny?

Park rozrywki to bezpieczna zabawa dla wszystkich, powyżej 10 roku życia. Młodzież do 15 roku życia może brać udział w grze wyłącznie w towarzystwie dorosłych. Udział w zabawie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani nadzwyczajnej kondycji. Wystarczy lekkie sportowe ubranie i wygodne sportowe obuwie by zagłębić się w labirynt przeszkód. W grze nie mogą brać udziału kobiety w ciąży, osoby chore na padaczkę oraz osoby po spożyciu alkoholu. Przestrzeganie zasad i zastosowanie się do wskazówek wykwalifikowanego personelu gwarantuje każdemu całkowicie bezpieczną, doskonałą zabawę. Tepfactor.pl to znakomite miejsce aby w nietypowy i aktywny sposób spędzić urodziny, rocznicę czy inna okazję razem z przyjaciółmi lub rodziną.