Pomimo zaawansowanych technologii urządzenia podsłuchowe nie są skomplikowane w obsłudze. Aby sprawnie się nimi posługiwać wystarczy wiedza, którą praktycznie każdy dziś posiada – posługiwanie się komputerem i smartfonem całkowicie wystarczy. Profesjonalny podsłuch GSM ma tę zaletę, że możemy korzystać z niego z dowolnej odległości, nawet z tysięcy kilometrów.

Telefon użytkownika podsłuchu łączy się z urządzeniem podsłuchowym lub podsłuchiwanym telefonem za pośrednictwem normalnego połączenia telefonicznego, pod warunkiem, że urządzenie podsłuchowe wyposażone jest w kartę SIM. Profesjonalny podsłuch GSM nie służy wyłącznie w sprawach kryminalnych, nie jest tez domeną szpiegów rodem z sensacyjnych filmów. Równie dobrze może służyć bezpieczeństwu dzieci, seniorów czy pomagać w ochronie własnego domu w czasie nieobecności. Profesjonalny podsłuch GSM waży zaledwie 40 gramów, a wielkością porównywalny jest z pudełkiem zapałek. Inny rodzaj podsłuchu GSM to specjalistyczne oprogramowanie instalowane na podsłuchiwanym telefonie.

Gdzie kupić profesjonalny podsłuch GSM?

Każdy, kto decyduje się na zastosowanie tego rodzaju sprzętu ma bez wątpienia bardzo ważny powód do tego. Dlatego najlepiej postawić na jakość i korzystać z naprawdę profesjonalnego podsłuchu GSM. Alfatronik.com.pl to nie tylko zwykły sklep internetowy, lecz firma, która od lat obsługuje profesjonalnych detektywów i siły specjalne. Jest również producentem tego typu urządzeń, a także świadczy usługi w zakresie szkoleń i montażu. Równie ważnym jak jego jakość jest odpowiednie zakamuflowanie sprzętu podsłuchowego. Dlatego przed zakupem najlepiej zasięgnąć porady fachowców z alfatronik.com.pl i w razie potrzeby skorzystać również z usługi montażu. Wszystkie produkty oferowane przez alfatronik.com.pl, w tym również profesjonalny podsłuch GSM mają gwarancję, a także zapewniony serwis pogwarancyjny.

Jak w praktyce działa profesjonalny podsłuch GSM?

Samo urządzenie podsłuchowe, mimo zminimalizowanych rozmiarów jest bardzo czułe. Bez problemu wyraźnie rejestruje dźwięk w promieniu co najmniej 10 metrów. Czas działania w uśpieniu wynosi kilka dni, a czas aktywnego działania na baterii kilka godzin.

Działa we wszystkich pasmach GSM, współpracuje z normalna kartą SIM, a co za tym idzie posiada praktycznie nieograniczony zasięg. Drugi rodzaj profesjonalnego podsłuchu GSM to specjalistyczne oprogramowanie instalowane na podsłuchiwanym telefonie. Za pomocą połączenia z tym telefonem można monitorować zarówno rozmowy na żywo jak i wszystkie czynności wykonywane na telefonie.