Współczesne możliwości pozwalają nam na wykorzystywanie urządzeń, które są w stanie znacznie ułatwić nam wykonywanie czynności pracowniczych.

Współczesne możliwości pozwalają nam na wykorzystywanie urządzeń, które są w stanie znacznie ułatwić nam wykonywanie czynności pracowniczych. Urządzenia dla logistyki odgrywają kluczową rolę w przygotowywaniu dostaw, dostarczaniu ich do klienta oraz dbaniu o prawidłowy przepływ informacji. Warto zatem wyposażyć swoją firmę w sprzęt, który przyczyni się do zwiększenia wydajności.

Terminal usprawniający pracę w firmie

Możliwość prowadzenia handlu elektronicznego sprawia, że konieczne jest zastosowanie urządzeń pozwalających na bezproblemowy przepływ informacji oraz dostarczanie towarów do klienta. Sprzedaż internetowa wciąż cieszy się ogromną popularnością, a jej skala wzrasta z roku na rok. Właściciele firm, chcący zadbać o zwiększenie swoich zysków oraz wydajność swoich pracowników, powinni zaopatrzyć się w sprzęt, który bezpośrednio wpływa na wykonywanie codziennych czynności.

Terminal Zebra WT6300 znacząco wpływa na produktywność, usprawniając prace wykonywane w magazynach, podczas komplementacji zamówień oraz dostaw. Producent zadbał o zastosowanie opcji, które pozwalają na bezproblemowe użytkowanie niezależnie od warunków. Doskonale znając realia pracowników wykonujących czynności w obrębie logistyki, wiemy, jak często urządzenia narażone są na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg oraz mróz nie zawsze bywają łaskawe dla sprzętu elektronicznego, dlatego tak ważne jest oferowanie przez producentów sprzętu, który jest wytrzymały, a jego konstrukcja odporna jest na czynniki zewnętrzne. WT6300 posiada wszelkie, wymagane rozwiązania, które przydatne są podczas pracy.

Terminal MC3300

Również model MC3300 stworzony został z myślą o pracownikach, którzy na co dzień zmagają się z ciężkimi warunkami. Terminal wspierany przez system Android gwarantuje maksymalną produktywność i wydajność, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie zysków firmy. Urządzenie wyposażone jest we wszystkie, wymagane funkcje, które pozwalają na sprawne użytkowanie – np. skaner Laser 1D lub Imager 2D, klawiaturę Alfanumeryczną (47 klawiszy), funkcyjną (38 klawiszy), numeryczną (29 klawiszy), ekran dotykowy o przekątnej 4”, funkcję Push to talk, żyroskop, interfejs USB, komunikację bezprzewodową Wi-Fi, Bluetooth, system operacyjny Android 7.1, procesor 1.8GHz, pamięć RAM 2GB, pamięć Flash 16GB oraz baterię 2700mAh lub 5200mAh.

Urządzenia dla logistyki powinny być obecne wszędzie tam, gdzie zależy nam na zwiększeniu wydajności i efektywności wykonywanych czynności.