Klocki LEGO nie są typowo dziewczęcą zabawką. Nie wszystkie małe kobiety zadowolą się statkami z LEGO Star Wars czy wojownikami z LEGO Ninjago. Dlatego LEGO wyszło z propozycją właśnie dla dziewczynek i specjalnie dla nich przygotowało serię klocków LEGO Friends. Dzięki niej przeniesiesz się do świata dziewczęcej przyjaźni.

Poznajmy przyjaciółki z serii LEGO Friends

Zestaw LEGO Friends

Bohaterkami serii klocków LEGO Friends są Stephanie, Emma, Mia, Andrea i Oliwia, które mieszkają w uroczym miasteczku HeartLake City. Zawsze trzymają się razem, nieustannie poszukują nowych przygód i co najważniejsze zawsze mogą na siebie liczyć. Poznajmy je bliżej!

  • Stephanie jest blondynką z niebieskimi oczami i bardzo dziewczęcej urodzie. Doskonale sprawdza się, jako organizatorka imprez, w których również chętnie bierze udział. Jej hobby jest pieczenie babeczek.
  • Mia to czerwonowłosa dziewczyna, która cechuje się dużą wrażliwością – kocha zwierzęta, dlatego większość czasu poświęca właśnie na zabawę z nimi. Sama jest właścicielką pieska i konia.
  • Olivia to ambitna, lubiąca się uczyć brunetka z brązowymi oczami. Większość wolnego czasu spędza w domku na drzewie bawiąc się z Mią i jej zwierzakami.
  • Emma – jej długie, czarne włosy zawracają w głowie niejednemu mieszkańcowi miasteczka. Zawsze ubrana zgodnie z najnowszymi trendami, dąży do wyznaczonych sobie celów.
  • Andrea to natomiast czarnoskóra dziewczyna, która ma talent do aktorstwa – uwielbia też tańczyć i śpiewać. Jest bardzo żywiołowa.