Praca w motoryzacji bez wątpienia będzie spełnieniem marzeń wszystkich mężczyzn, którzy od dziecka zafascynowani są samochodami. To również świetna opcja skierowana do kobiet, które pokochały świat motoryzacji i pragną związać z nim swoją przyszłość. Jeżeli również należysz do takich osób, przygotowana przez nas oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Praca w BMW daje możliwość spełnienia marzeń, nieustannego rozwoju, świetnych zarobków, a także łączenia wykonywanych obowiązków z pasją.

Stanowiska, na które poszukujemy pracowników

Poniżej przedstawiamy kilka stanowisk, na które pracowników aktualnie poszukujemy. Być może zaciekawi Cię któraś z opcji i zechcesz dołączyć do naszej ekipy, aby cieszyć się dobrymi zarobkami, uczestnictwem w licznych szkoleniach oraz miłą atmosferą w pracy: https://www.praca-dealerbmw.pl/

– Mechanik Samochodowy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy kompleksowa i samodzielna naprawa samochodów, a także wykonywanie czynności o charakterze eksploatacyjnym. Ponadto mechanik samochodowy musi przestrzegać procedur i postępować zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez Bawaria Motors. Ważne jest również dbanie o swoje stanowisko pracy.

– Doradca do spraw Sprzedaży Flotowej

Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi pozyskiwać nowych klientów biznesowych, do których zaliczyć można zarówno duże, jak i małe oraz średnie firmy. Odpowiedzialna jest za rozbudowę bazy danych klientów biznesowych oraz sprzedaż samochodów. Do jej obowiązków należy również monitorowanie rynku oraz rekomendowanie aktywności wzmacniających pozycję Bawaria Motors. Ponadto doradca do spraw sprzedaży flotowej jest odpowiedzialny za budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi oraz budowanie pozytywnego wizerunku marki, zarówno poprzez udział w branżowych wydarzeniach, jak i targach sprzedażowych.

– Doradca do spraw Sprzedaży Części i Akcesoriów

To osoba, do której obowiązków należy aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zarządzanie bazą danych, współpraca z pracownikami Działu Sprzedaży, Marketingu oraz Warsztatu, sprzedaż części oraz akcesoriów BMW i kompleksowa obsługa klientów, a także realizacja wyznaczonych celów jakościowych oraz ilościowych.

To tylko niektóre z proponowanych przez nas stanowisk. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, mamy nadzieję, że zechcesz zapoznać się z nią bliżej. Wierzymy, że dołączysz do naszego zespołu i staniesz się jego ważną częścią. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie pracy w BMW, zachęcamy do kontaktu z nami.