Audio-Technica poszerza swoją gamę produktową o specjalną edycję swoich wielokrotnie nagradzanych słuchawek ATH-MSR7. Model ATH-MSR7SE wyróżnia się metalicznym, granatowym lakierowaniem ze złotymi akcentami oraz skórzanym wykończeniem. Wysoką jakość dźwięku gwarantują 45-milimetrowe przetworniki True Motion.

Uznane przez Reviewed.com za słuchawki roku i pozwalające miłośnikom muzyki doświadczanie dźwięku high-res w domu i poza nim – słuchawki klasy premium ATH-MSR7 łącząc studyjną jakość dźwięku z ultrakomfortową konstrukcją dla wielu użytkowników i specjalistów z branży audio stanowią punkt odniesienia. Teraz Audio-Technica prezentuje model ATH-MSR7SE, specjalną edycję tych wielokrotnie nagradzanych słuchawek, potęgując oryginalne, wiodące w klasie możliwości brzmieniowe, jednocześnie wprowadzając nowe wykończenie i komfortowe dopasowanie, wyróżniające się udoskonaloną izolacją od hałasu.

Nowa stylistyka: metaliczne, granatowe wykończenie i jeszcze wyższy komfort

ATH-MSR7SE wyposażone są w nową, luksusową obudowę z aluminium, która w tej ekskluzywnej edycji limitowanej wyróżnia się głębokim, metalicznym, granatowym wykończeniem z subtelnymi złotymi akcentami. Miękkie poduszki wokółuszne i pałąk nagłowny pokryte są stylową, brązową skórą ekologiczną i zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały jeszcze wyższy komfort użytkowania podczas długich sesji odsłuchowych. Kształt obudowy odzwierciedla profil całego ucha i wzmacnia dolny zakres odtwarzanych częstotliwości przy jednoczesnym udoskonaleniu dźwiękowej izolacji, aby umożliwić użytkownikowi zanurzenie się w dźwięku.

Nowe brzmienie: udoskonalone przetworniki i przewód

Wykorzystując dziedzictwo Audio-Techniki w klasie profesjonalnego audio oraz technologię wywodzącą się z flagowych słuchawek przewodowych ATH-SR9, model ATH-MSR7SE zapewnia jeszcze doskonalszą jakość dźwięku. Centralnym elementem są specjalnie dostrojone 45-milimetrowe przetworniki True Motion z nowymi membranami DLC (Diamond-Like Carbon), które dzięki zwiększonej sztywności cechują się szybszą reakcją i zmniejszonymi zniekształceniami. Wszystko to przekłada się na większą precyzję odwzorowania dźwięku. Ponadto rozwiązanie to gwarantuje doskonałą obsługę wyższego zakresu częstotliwości, zapewniając jeszcze lepszą detaliczność – kluczowy element podczas odsłuchu plików high-res audio przy wykorzystaniu nowoczesnych smartfonów i przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

Potencjał dźwiękowy ATH-MSR7SE w zakresie odtwarzania nagrań high-res jeszcze bardziej zwiększa 1,2-metrowy przewód wykonany z miedzi beztlenowej 6N-OFC. Kabel ten zapewnia wyższą czystość transmisji audio, co przekłada się na zwiększoną przejrzystość i precyzję dźwięku.

W miejsce wysokiej klasy kabla 6N-OFC użytkownicy korzystający ze smartfonów mogą podłączyć również 1,2-metrowy kabel z wbudowanym zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Do słuchawek dołączany jest także przewód o długości 3 m, idealny podczas słuchania muzyki na domowym sprzęcie audio. Aby zapewnić słuchawkom wysoki poziom ochrony wraz z ATH-MSR7SE dostarczane jest wytrzymałe etui.

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7SE dostępne będą w październiku br. Wtedy także zostanie opublikowana cena modelu.

Specyfikacja techniczna

Rodzaj

Zamknięte, dynamiczne

Przetwornik

45 mm

Pasmo przenoszenia

5 – 40 000 Hz

Maksymalna moc wejściowa

2000 mW

Impedancja

35 Ω

Waga

290 g (bez kabli)

Akcesoria

Odłączany przewód do smartfonów (1,2 m), odłączane przewody (1,2 m i 3,0 m), wysokiej klasy odłączany przewód z miedzi beztlenowej 6N-OFC (1,2 m); półsztywne etui na słuchawki; woreczek na przewody