Hity nowoczesnego AGD to ostatnio top tematów wyposażeniowych. Wielu Polaków zastanawia się co może ułatwić im życie w kuchni a także podczas sprzątania. Dzięki znajomości trendów firma eltkom oferuje swoim Klientom najnowsze zdobycze technologii w atrakcyjnych cenach. Wśród top 3 produktów AGD specjaliści wytypowali mopa parowego, dzięki któremu porządki nie są już udręką, a szybką i przyjemną czynnością, a wśród fanów relaksu, popularnością cieszą się nowoczesne popcornice i piekarniki do przyrządzania pysznej włoskiej pizzy. Jeśli sam chcesz by w Twoim domu pojawiły się takie sprzęty, już dzisiaj zapoznaj się z ofertą produktów Ariete i wybierz to, co najbardziej wpadnie Ci w oko. Zapraszamy do lektury!

Mop parowy – na czym to polega?

Mopy parowe marki Ariete to bardzo wygodne urządzenia, które pozwala nam na sprzątanie podłóg i innych powierzchni gładkich w pionowej pozycji. Posiadają one wbudowaną grzałkę, która po podłączeniu do prądu urządzenia, nagrzewa się do odpowiedniej temperatury i tak samo podgrzewa wodę. Dzięki pompce, która znajduje się w głowicy mopa możliwe jest tworzenie pary wodnej i efektywne czyszczenie powierzchni z jej wykorzystywaniem.

Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje mopów z różnymi głowicami. Podstawowa wersja najczęściej posiada głowicę prostokątną, która pozwala na sprzątanie dużych powierzchni. Drugi rodzaj głowicy – trójkątny z zaoblonymi rantami – to domena modeli nieco bardziej zaawansowanych technologicznie. Takie mopy parowe mogą docierać do różnych, trudno dostępnych powierzchni a dzięki obrotowej funkcji głowicy, dotrą również tam, gdzie trudno dojrzeć nawet najbardziej spostrzegawczej Pani domu. Kupując mop parowy warto zapoznać się z ofertą marki Ariete, która na pierwszym miejscu stawia jakość i wysoki komfort użytkowania.

Więcej o mopach parowych przeczytasz na https://eltkom.pl

Włoski przysmak prosto na stół!

Kto z nas nie kocha pizzy! A gdyby tak nie czekać na dowóz tylko przyrządzić ją samodzielnie w domu? Co sprawia, że pizza ze standardowego piekarnika, zawsze smakuje inaczej? Tajemnica tkwi w rodzaju grzałki. Marka Ariete wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów pizzy i oferuje specjalny piekarnik elektryczny do pizzy. W tym specjalnym urządzeniu jakim są włoskie piece do pizzy Ariete, które swoją formą przypominają toster bądź gofrownicę znajdziesz dwa rodzaje grzałek: górną i dolną, które pozwalają na rozgrzanie piekarnika aż do 550 stopni Celsjusza. Dzięki wyposażeniu w dwa termostaty możliwe jest niezależne kontrolowanie temperatury dolnej oraz górnej grzałki. Z kolei piece do pizzy, które wyglądają jak małe mikrofalówki posiadają płytę kamienną bądź glinianą, które jeszcze mocniej wydobywają włoski aromat!

Domowy popcorn bez tłuszczu i dodatkowych konserwantów

Popcornice to obecnie absolutny hit wśród małego sprzętu AGD. Dzięki nim możesz przyrządzić samodzielnie popcorn w domu, tuż przed przyjściem gości bądź seansem filmowym na własnej kanapie. Od teraz możesz czuć się jak w kinie bez wydawania pieniędzy na bilety! Poza komfortem zyskujesz również pewność, że Twój popcorn to wyłącznie prażone ziarna kukurydzy. Nie jest potrzebny olej czy inne, szkodliwe dodatki, do jego wykonania. Dlaczego? Dlatego, że te beztłuszczowe urządzenia do popcornu opierają się na niezwykle zdrowej metodzie prażenia kukurydzy pod wpływem działania wysokiej temperatury. Wystarczy dodać odpowiednią ilość kukurydzy oraz sól do maszyny do popcornu od Ariete i uruchomić urządzenie. Twój popcorn będzie gotowy w kilka chwil. Radość z jego smaku z kolei będzie trwała bardzo długo!