Głośniki bezprzewodowe, czyli mobilne, są obecnie niezwykle popularne. Ich wysoka jakość daje niepowtarzalny dźwięk, a poręczny kształt i niewielkie rozmiary zapewniają, że można go zabrać wszędzie ze sobą. JBL Flip 6 to gorąca nowość na rynku głośników mobilnych. Zobacz, co go wyróżnia.

Dwudrożny system JBL Flip 6 

Najnowszy model z serii głośników JBL to JBL Flip 6Przede wszystkim moc dźwięku jest tutaj imponująca, a to przecież jeden z ważniejszych parametrów w takim urządzeniu. System głośnika w tym modelu jest 2-drożny. Dzięki temu dźwięk jest mocny i czysty. Dwa głośniki, wysokotonowy i niskotonowy, dbają o perfekcyjny dźwięk.

Wyjątkowa pyłoszczelność, czyli odporność na kurz i wodę

Po drugie, głośnik JBL Flip 6 zniesie każde warunki. Jest dodatkowo odporny na kurz i wodę, dlatego wydaje się idealny na imprezy, do użytku domowego czy w plenerze. Mobilność przy tych parametrach nabiera nowego wymiaru. Wodoszczelność i pyłoszczelność tego głośnika jest potwierdzona certyfikatami i zabranie go na basen czy na plażę naprawdę nie stanowi problemu. Potwierdzona normami pyłoszczelność według normy IP67 to doskonała wiadomość, bo impreza może trwać nawet na plaży. 

Funkcja PartyBoost w głośniku JBL – rozkręć imprezę lepiej niż DJ

Po trzecie, model Flip 6 ma nową funkcję PartyBoost. JBL zadbał o to, aby imprezy zyskały nowy wymiar. Dzięki tej funkcji można połączyć dwa głośniki zgodne ze standardem JBL PartyBoost i otrzymać możliwości urządzeń stereo. Biorąc pod uwagę to, że jeden głośnik może być za słaby, aby zasięgiem objąć większy obszar, funkcja PartyBoost szybko zdobędzie popularność nie tylko wśród polskich konsumentów. Widać, że producent zna się na rzeczy i z nowinkami doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy. Głośniki można też obsługiwać z dwóch urządzeń na zmianę, co sprawi, że na imprezie będzie więcej niż jeden DJ. Tę opcję można wykorzystać jednak nie tylko na imprezie – sprawdzi się równie dobrze podczas oglądania filmu, aby uzyskać jak najbardziej przestrzenny dźwięk. 

Aplikacja JBL Portable – kontroluj muzykę tak, jak lubisz

I wreszcie, nie sposób nie wspomnieć o aplikacji JBL Portable. Znajdują się tam aktualizacje i wsparcie techniczne z telefonu. Pojawia się na przykład możliwość podkręcenia basów, dla jeszcze lepszych efektów i kontroli. Zatem JBL pomyślał dla użytkownika o wszystkim. Wiedząc, że centrum sterowania jest na ogół telefon, pozwala na jeszcze lepszą jakość dźwięku. 

Co jeszcze trzeba wiedzieć o JBL Flip 6

Przede wszystkim, jako głośnik bezprzewodowy najwyższej jakości, model Flip 6 pozwoli na bezprzewodowe połączenie z każdym urządzeniem z Bluetooth. Stąd już prosta droga do stworzenia własnego centrum muzycznego w dowolnym miejscu. Urządzenie ma naprawdę nowoczesny design i jest bardzo poręczne, bo można je ustawić pionowo lub poziomo dla maksymalnej wygody. W tym modelu kolory nadadzą charakteru każdemu wnętrzu czy scenerii poza domem. Głośnik JBL Flip 6 jest dostępny w kilku kolorach: czarnym, szarym, szaroniebieskim, ale także soczystym czerwonym. Zabawa trwa naprawdę długo, bo akumulator wytrzyma do 12 godzin, zatem nie ma obawy o częste ładowanie. Można być przygotowanym na całonocną zabawę i cieszyć się muzyką, a nie przejmować ładowaniem. Tak długi tryb jest niezwykle komfortowy i pozwala skupić się tylko na muzyce. 

JBL to marka gwarantująca doskonały dźwięk i mobilność, a w erze smartfonów, gdzie jesteśmy w ciągłym ruchu, a telefon to nasze centrum dowodzenia, ma to szczególne znaczenie. Obecny model stanowi udoskonalenie poprzednich na przykład jednego z modeli, jakim był głośnik JBL Charge 4.