Prezenty dla miłośników żeglarstwa

Czy wśród twojej rodziny lub znajomych znajdują się osoby, które całe swoje życie najchętniej spędziłyby na jachcie? Znają każde mazurskie jezioro na pamięć, wypływają w morskie rejsy i z wielkim zapałem uczą cię szant? Jeśli tak, a ty chciałbyś im się za to odwdzięczyć, mamy dla ciebie kilka pomysłów na prezenty.

Statek na kominku, statek w butelce

Będąc dzieckiem, prawie każdy z nas marzył o tym, by posiadać statek w butelce, wzorowany na jednym z tych, które znał z telewizji i książek. Ten zagadkowy, nietypowy przedmiot kolekcjonerski może być teraz twoją własnością. Może także stać się pomysłem na prezent dla miłośnika żeglarstwa. Bez wątpienia doda marynistycznego wyglądu każdemu wnętrzu, a także przypomni o młodzieńczych marzeniach. Dlatego właśnie proponujemy ci niewielki trójmasztowiec w butelce „Brazil”, który idealnie wkomponuje się nawet w przestrzeń niewielkiej sypialni.

A jeśli wolałbyś coś bardziej mrocznego, kojarzącego się z awanturniczym życiem, może wolisz zdecydować się na żaglowiec z piracką banderą?

Podobnie jak zamknięty w butelce „Brazil”, piracki statek „Hercules” dostępny jest na stronie internetowej szopeneria.pl. Posiada elegancki, czarny kadłub, czarne żagle na czterech masztach i na pewno spodoba się każdemu, kto gustuje w mrocznych opowieściach z morskich toni. Będzie prezentował się doskonale na kominku lub w centralnym punkcie salonu.

Pościel

Ładna, elegancka, wyrażająca gust i upodobania pościel to jeden z tych prezentów, które większość osób z chęcią przyjmuje. Jeśli więc chciałbyś uszczęśliwić swoich bliskich tym wyjątkowym elementem wystroju sypialni, możesz sięgnąć po komplet MARIN.

Pościel została wykonana z przyjemnej w dotyku bawełny i ozdobiona szerokimi, niebiesko-białymi pasami. Na ich tle znajdują się marynistyczne motywy.

Koc

Na chłodne wieczory przy kominku, a tym bardziej chłodne wieczory na statku, idealnym rozwiązaniem jest gruby, ciepły koc. Dla wszystkich zmarzluchów wymarzonym prezentem będzie miękki koc z linii glamour, ozdobiony żeglarskimi motywami i utrzymany w niebiesko białej kolorystyce. Wystarczy się nim otulić, a morskie opowieści same się nasuwają.

Dla dziecka do szkoły

Może to twój syn lub córka jest osobą zakochaną w żeglarstwie? Jeśli dziecko marzy o powrocie na jacht od dnia, kiedy znalazło się na nim po raz pierwszy i nie może doczekać się kolejnych wakacji na wodzie, podaruj mu odrobinę żeglarstwa już teraz.

Wygodny, modny plecak z ozdobną kotwicą na pewno przypadnie do gustu twojemu synowi lub córce. Dziecko będzie mogło każdego dnia wygodnie nosić w nim rzeczy do szkoły, jednocześnie wspominając wspaniałą przygodę na pokładzie statku, którą chciałoby powtórzyć. To na pewno pomysł na prezent, który wywoła uśmiech – a czyż nie tego właśnie chcesz jako rodzic?

fot. szopeneria.pl