Systemy ERP to zintegrowany system posiadający wspólną bazę danych dla wszystkich modułów zawartych w jednym programie. Baza danych ma tu szczególne znaczenie, ponieważ za jej pomocą odbywa się wymiana informacji w dwie strony, pozwalająca w ten sposób na wspólną pracę kilku osób w tym samym czasie. Wszystkie dane są automatycznie i od razu zapisywane do bazy danych oraz jednocześnie odczytywane według potrzeb danego użytkownika pracującego w systemie typu ERP. Popularny system ERP to między innymi WAPRO Mag.

Systemy ERP

Systemy ERP to zintegrowany system posiadający wspólną bazę danych dla wszystkich modułów zawartych w jednym programie. Baza danych ma tu szczególne znaczenie, ponieważ za jej pomocą odbywa się wymiana informacji w dwie strony, pozwalająca w ten sposób na wspólną pracę kilku osób w tym samym czasie. Wszystkie dane są automatycznie i od razu zapisywane do bazy danych oraz jednocześnie odczytywane według potrzeb danego użytkownika pracującego w systemie typu ERP. Popularny system ERP to między innymi WAPRO Mag.

Systemy ERP umożliwiają także szybkie dostosowanie danej pracy dla nowego użytkownika.

Poruszanie się w środowisku aplikacji ERP jest rzeczywiście intuicyjne oraz pomaga znaleźć interesujący nas w danej chwili dokument czy też przeprowadzony proces. Jest to narzędzie, które gwarantuje szybką, prostą, poukładaną i zintegrowaną pracę w różnych przedsiębiorstwach, od małych do dużych firm.

Systemy ERP zyskują z roku na rok coraz to większą popularność, dużo firm woli korzystać z tej wysokiej klasy narzędzia, ze względu na połączenie wielu modułów w spójną całość. W ten sposób wszystkie procesy odbywają się między sobą i polegają na wymianie, odczytaniu, zapisaniu informacji.

Aplikacja ta sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest sprawny system komunikacji sprzedaży, handlu czy też komunikacji z klientami. System umożliwia również sprawne analizy biznesowe, które są przydatną funkcją w każdej firmie,

Programy ERP w ostatnim czasie zyskują także na popularności ze względu na integracje ich z różnymi systemami, aplikacjami, narzędziami itp. Potrafią także pracować w chmurze danych, która jest bardzo popularna i przydatna. Gwarantuje wymianę informacji z każdego miejsca i z różnych urządzeń.

System WAPRO MAG to właśnie narzędzie ERP z najnowszymi funkcjami dostępnymi na rynku.

Wapro – Opis

WAPRO MAG to oprogramowanie typu ERP, które ułatwia na co dzień pracę w obszarach działu księgowego, handlowego, budowania kontaktów z klientami. Narzędzie to usprawnia procesy całej firmy, począwszy od wszystkich jednostek dostępnych w każdym przedsiębiorstwie.

Działy w danej firmie mogą za pomocą systemu ERP być połączone w całość i funkcjonować w czasie rzeczywistym. Każdy z pracowników będzie na bieżąco informowany o zaistniałych procesach w programie WAPRO MAG. Narzędzie wspomaga procesy handlowe, księgowe. System może pracować w wersji stacjonarnej, a także online.

WAPRO MAG to system ERP zawierający trzy podstawowe moduły, narzędzia wspomagające prace:

 • Moduł zarządzania sprzedażą – wspomaga procesy sprzedażowe, kontroluje działania związane z polityką cenową czy też kontroluje oraz weryfikuje poprawność przeprowadzonych procesów zamówień, wystawania dokumentów.
 • Moduł zarządzania magazynem – zapewnia kompleksowe prowadzenie działań magazynowych.
 • Moduł finansowy – Jest integratorem, który skupia w sobie pozostałe moduły, a także potrafi kontrolować transakcje z klientami czy też kontrahentami itp.

Istnieją również moduły, które potrafią wspomóc w zarządzaniu z klientami za pośrednictwem korespondencji. Jest to popularny moduł CRM.

Program WAPRO MAG jest przydatnym narzędziem, które pracuje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Integracje dla Wapro

WAPRO MAG jako narzędzie daje możliwość integracji z różnymi systemami dostępnymi na rynku w celu usprawnienia pracy. Program pozwala na zintegrowanie go między innymi za pośrednictwem dostępnych dodatków, wtyczek takich jak:

 • Przesyłanie zamówień z BaseLinker do WAPRO MAG.
 • Aktualizacja stanów magazynowych WAPRO Mag do BaseLinker.
 • Przydatna bardzo wtyczka pozwalająca na automatyczne wysyłanie e-mailem faktur i paragonów z WAPRO Mag do klientów.
 • Aktualizacja stanów magazynowych z systemu WAPRO Mag do programu Magento.
 • Dodawanie faktur w formacje PDF z systemu WAPRO Mag do zamówienia w narzędziu BaseLinker.

Istnieją również inne dodatki, z którymi możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej. Ceny dodatków do systemu WAPRO wahają się w granicach od 100 złotych do 239,00 złotych. Gwarantujemy także testowanie naszych produktów ’Inetegracje dla wapro’ przez 14 dni za darmo.

Zalety korzystania z systemu Wapro

Zalety korzystania z systemu WAPRO Mag to:

 • Sprawne zarządzenie magazynem.
 • Pełna kontrola nad procesami finansowymi.
 • Automatyzacja związana z procesami sprzedaży.
 • Sprawna i wygodna wymiana danych.
 • CRM – Zarządzenie klientami.
 • Bezpieczeństwo pracy.
 • Eliminacja błędów w programie
 • Możliwość obsługiwania JPK.

Podsumowanie

System WAPRO Mag to narzędzie, które warto mieć w sowiej firmie. Zagwarantuje porządek podczas przetwarzania oraz wymiany danych pomiędzy pracownikami, klientami, a także usprawni pracę całego przedsiębiorstwa. Produkt jest znakomitej jakości zapewniający bezpieczną i bezawaryjną pracę z  szybkim przetwarzaniem danych.

Produkt WAPRO Mag to nowoczesne i kompleksowe narzędzie posiadające wiele dodatków, umożliwiających lepszą i spójną pracę w połączeniu z innymi przydanymi funkcjami, systemami oraz aplikacjami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Źródło: https://sellintegro.pl