Dokonując zakupu elementów wyposażenia pojazdów i maszyn rolniczych, powinniśmy wybrać takie produkty, które charakteryzują się trwałością oraz wysoką jakością wykonania.

Dokonując zakupu elementów wyposażenia pojazdów i maszyn rolniczych, powinniśmy wybrać takie produkty, które charakteryzują się trwałością oraz wysoką jakością wykonania. Będą nam sprawnie służyć przez długi czas oraz oszczędzą kosztów związanych z ewentualną naprawą, wymianą lub też zakupem nowych części. Musimy też zadbać o to, by sprzęty te pochodziły od sprawdzonego i doświadczonego dostawcy. Sklep Kamar oferuje profesjonalną pomoc wraz z szeroką gamą najlepszych produktów.

Doświadczenie i wysoka jakość usług

Kamar specjalizuje się w dystrybucji wszelkiego rodzaju elementów wyposażenia pojazdów rolniczych, ciężarówek, wózków widłowych, czy też samochodów typu offroad. Sklep internetowy oferuje bogatą i zróżnicowaną gamę zarówno przydatnych, jak i niezbędnych akcesoriów oświetlenia, pneumatyki oraz elektrotechniki. Firma prężnie działa na rynku od ponad 30 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie umożliwiło zbudowanie rzetelnego wizerunku marki zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kamar należy do czołowych dystrybutorów części wyposażenia pojazdów, oferując produkty najwyższej jakości. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług są wszystkie wymagane w Unii Europejskiej certyfikaty i homologacje (CE, E, EN oraz TÜV). Stale wzbogacana oferta, jak również profesjonalne doradztwo to gwarancja zadowolenia każdego klienta.

Oświetlenie do ciągnika – sprawdzone produkty

W sklepie Kamar znajdziesz wiele rodzajów lamp do pojazdów rolniczych. Oświetlenie do ciągnika jest jednym z najważniejszych elementów jego obowiązkowego wyposażenia. Odpowiedzialne jest bowiem za dobrą widoczność pojazdu oraz jego odpowiednie oznakowanie i wyróżnienie. Dodatkowo, poprawia widoczność na drodze oraz oświetla obszar widzenia kierowcy. Ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz przyczynia się do zmniejszenia się ilości wypadków, stłuczek oraz wszelkich kolizji drogowych. Podstawowym wyposażeniem oświetleniowym ciągnika są światła mijania, światła „stop”, światła pozycyjne, kierunkowskazy, światła awaryjne, światła oświetlenia tablic rejestracyjnych, odblaski, a także – w przypadku, gdy szerokość maszyny przekracza 2,1 m – światła obrysowe. Wymaga się, by każdy element oświetlenia działał poprawnie, dlatego należy stale monitorować ich stan techniczny.

Równie ważna, jest też elektrotechnika dla ciągnika. Akcesorium, zaliczające się do tej kategorii odpowiada bowiem za bezpieczny przepływ prądu w maszynie. Ich zastosowanie ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo kierowcy, jak również pozostałych uczestników ruchu drogowego.