Twój bliski kończy wkrótce 60 lat? To doskonały moment na podarowanie wspólnego czasu, niesamowitych wspomnień i ogromnej radości. Na co zwrócić uwagę, kupując ciekawy prezent na 60 urodziny? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek!

Jak wybrać ciekawy prezent na 60 urodziny?

Dzień urodzin to wyjątkowy czas dla każdego solenizanta. Jeżeli są to okrągłe rocznice, w szczególności warto zadbać o wspaniały prezent. Pojawia się jednak pytanie, co będzie dobrym pomysłem? Odpowiedź na to pytanie otrzymamy po przeanalizowaniu kilku istotnych kwestii. Po pierwsze zwróćmy uwagę, komu wręczamy prezent. Duże znaczenie będzie miała tu nie tylko płeć, ale również stopień pokrewieństwa. Jeżeli jest to nasz rodzic, dziadek lub babcia, wówczas warto postawić na wspólne spędzenie czasu. Taki prezent z pewnością sprawi wiele radości naszym najbliższym. Pomysł na różne atrakcje znajdziesz poniżej. Po drugie weźmy pod uwagę osobowość solenizanta. Zastanówmy się, co lubi, o czym  marzy i co sprawia mu największą radość. 

Pamiętajmy również o zwróceniu uwagę na kondycję i zdrowie. Ze szczególną ostrożnością powinniśmy podchodzić do prezentów “z dreszczykiem emocji”. Po trzecie określmy budżet, jakim dysponujemy. Wybierajmy prezenty, które mieszczą się w zasięgu naszych możliwości. Co kupić na prezent na 60 urodziny?

Podaruj niesamowite wspomnienia na 60 urodziny

Dzień 60 urodzin to idealny czas na podarowanie naszym najbliższym wspaniałych wspomnień. Jeżeli solenizant uwielbia loty samolotem lub podziwianie pięknych krajobrazów z wysokości, doskonałym rozwiązaniem może być lot widokowy samolotem. Dzięki temu możemy podarować nie tylko niesamowite wspomnienia, ale również możliwość doświadczenia czegoś po raz pierwszy. Jeżeli bliska nam osoba nigdy nie latała samolotem, a wciąż o tym marzy, 60 urodziny to idealny pomysł na realizację tego marzenia! Ciekawą alternatywą może być również lot balonem! Dla fanów motoryzacji polecamy możliwość wykupienia przejażdżki terenowym samochodem. Jazda na torach wyścigowych bądź OFF ROAD dostarczy niesamowitych wrażeń każdemu fanowi motoryzacji.

Jeżeli solenizant interesuje się bronią, a jeszcze nigdy nie próbował swoich sił na strzelnicy, możemy podarować mu okazję do zrobienia tego po raz pierwszy. W sklepie internetowym prezentmarzen.com znajdziemy: klasyczne strzelanie na strzelnicy, ekstremalne strzelanie na strzelnicy bojowej, strzelanie z broni bojowej lub kałasznikowa. Bez wątpienia taki prezent dostarczy solenizantowi wiele emocji. Dlatego zwróćmy również uwagę na stan jego zdrowia. Jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, możemy zamawiać!

Chwila relaksu i odpoczynku idealna na 60 urodziny

Warto również zwrócić uwagę na możliwość podarowania bliskiej osobie chwili relaksu i odpoczynku. Doskonałym pomysłem może okazać się zakup masażu relaksacyjnego. Dzięki temu solenizant lub solenizantka zapomni o zmartwieniach dnia codziennego i odzyska spokój. Doskonałym rozwiązaniem mogą być również inne rodzaje masażu: klasyczny, tajski, gorącymi kamieniami lub czekoladą. Jeżeli solenizantka marzy o profesjonalnym kursie makijażu, wystarczy kilka kliknięć, aby spełnić to marzenie! Być może nasi bliscy są spragnieni nowych doświadczeń. W takiej sytuacji możemy podarować im kurs parzenia kawy, szkolenie barmańskie lub degustację sushi czy też wina

Warto zwrócić również uwagę na prezenty dla dwojga. Wśród nich znajdują się między innymi: seans w grocie solnej, dzień w SPA czy też wykwintna kolacja. Chcesz poznać więcej pomysłów? Sprawdź artykuł: Jaki prezent na urodziny będzie nietuzinkowym pomysłem?