Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, to oprócz obserwacji trendów branżowych, istotną częścią jest również gwarantowanie najnowszych rozwiązań swoim klientom oraz dostarczanie im możliwości, których oczekują. Takim przykładem mogą być płatności bezgotówkowe. Teraz możesz to zrobić bez obaw o koszty.

Terminal bez abonamentu oraz terminal za 0 zł!

Brzmi jak bajka? Ale to prawda. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych, Związku Banków Polskich oraz wydawców kart, w lipcu zeszłego roku została utworzona fundacja Polska Bezgotówkowa. To odpowiedź na potrzeby rynku. Jakie dokładnie? Według najświeższych badań przeprowadzonych przez eService, płatności bezgotówkowe zyskują na popularności (w badaniu ponad 50% respondentów jako preferowaną metodę płatności wskazała na transakcje bezgotówkowe). Co prawda sporo punktów handlowo-usługowych jest w posiadaniu terminali płatniczych, tym samym pozwalając na regulowanie rachunku za pośrednictwem karty płatniczej, telefonu komórkowego oraz BLIKa. Jednakże wciąż istnieją placówki (szczególnie w mniejszych miejscowościach), które pozwalają jedynie na płatności gotówkowe. W tym momencie warto wspomnieć o przypadkach, w których klient rezygnuje z zakupu produktu lub usługi (pomimo zdecydowania) ze względu na brak płatności bezgotówkowej. Łatwo wywnioskować, iż terminal płatniczy stał się wręcz obowiązkowym elementem każdego punktu handlowo-usługowego. Warto wspomnieć też o programie Polska Bezgotówkowa, którego zadaniem jest wsparcie mikro i małych przedsiębiorców.

Terminal za 0 zł? Tak! Poznaj program Polska Bezgotówkowa!

Program Polska Bezgotówkowa wystartował wraz z nowym rokiem. Jego zadaniem jest upowszechnienie oraz promocja płatności bezgotówkowych w Polsce. Przedsiębiorca, który chce skorzystać ze wsparcia, powinien jednak spełniać klika podstawowych wymogów oraz przejść proces weryfikacji. Aby mieć szansę na wsparcie (terminal bez abonamentu, terminal za 0 zł) zapoznaj się z wymogami: przedsiębiorca nie mógł korzystać z terminali płatniczych w swojej placówce przez 12 miesięcy, nie jest franczyzobiorcą oraz nie posiada więcej niż 5 placówek. Szczegółowe informacje dotyczące oferty, procesu oraz wymogów znajdziesz na stronie Bez Gotówki https://bezgotowki.pl/oferta/. Na co możesz liczyć? Dzięki eService (partner fundacji Polska Bezgotówkowa) możesz otrzymać nawet 3 darmowe terminale płatnicze, dodatkowo będziesz „zwolniony” z opłat za świadczenie usług przez 12 miesięcy. Sam widzisz – terminal za 0 zł – teraz to możliwe!