Dotychczas zachętą do zakupu nowego biurka było zużycie się w znacznym stopniu poprzedniego, jednak nowości rynkowe uświadamiają często, że nasze teraźniejsze wyposażenie jest po prostu zbyt archaiczne. Właśnie nadszedł moment, w którym gracze spostrzegą, że biurka gamingowe z których dotychczas korzystali, nie są już szczytem innowacyjności, bowiem zostały w jednej chwili zdeklasowane przez przełomowe Ultradesk GT.

Nowe biurko komputerowe dla graczy pojawiło się w pierwszych dniach sierpnia w oficjalnym sklepie i z mety okazało się być czymś zdecydowanie ciekawszym niż po prostu meblem. Biurka gamingowe Ultradesk GT są przede wszystkim niesamowicie ergonomiczne. Konstrukcja umożliwia zbliżenie się do pulpitu w komfortowy sposób i uzyskanie dostępu do całej jego powierzchni bez naciągania czy wyginania ciała. Nachylenie fragmenty pulpitu pod odpowiednim kątem optymalizuje współpracę użytkownika z powierzchnią roboczą, przez co nie męczymy się tak bardzo jak przy stole, który nie został wyprofilowany w specjalistyczny sposób.

Blat imponuje swoimi rozmiarami, stwarzając optymalne warunki do wykreowania wygodnej przestrzeni do gry, ale nie tylko. Jest to ekskluzywne biurko komputerowe, które umożliwia uprawianie gamingu wyczynowo, ale sprawia także, że inne aktywności stają się dużo bardziej przyjemne. Praca, jak również rozrywka, absolutnie każdy czas spędzany przed komputerem będzie nosił znamiona luksusu i komfortu. Konstrukcja wewnętrzna i zewnętrzna Ultradesk GT to rezultat drobiazgowych analiz, które przyniosły przede wszystkim ogromną stabilność, a to zdecydowanie jeden z najbardziej istotnych parametrów. Po złożeniu biurko gamingowe stoi pewnie, a miejsce pracy stworzone na jego bazie jest przyjazne zarówno dla użytkownika, jak i dla sprzętu. Funkcjonalność choć jest dla playera wartością nadrzędną, to jednak jest jedynie częścią większej całości.

Aby biurka gamingowe miały szansę wzbudzić zainteresowanie w środowisku graczy, muszą mieć odpowiedni charakter estetyczny. Gracze szukają czegoś z polotem, co podkreśli sportowy styl pokoju do gier. Model Ultradesk GT realizuje również to zapotrzebowanie. Charakteryzuje się dynamiczną, sportową sylwetką i jest oczywistym uzupełnieniem stanowiska komputerowego playera. Jak przystało na futurystyczny projekt, biurko zyskało jeszcze jeden ciekawy dodatek, a mianowicie wielokolorowe podświetlenie LED. Sterowanie podświetleniem odbywa się z poziomu blatu, przy wykorzystaniu systemu dotykowego. To bardzo wygodne rozwiązanie, które przy okazji minimalizuje ilość dodatkowych sprzętów.

Wreszcie należy wspomnieć o tym, że biurko Ultradesk jest niezwykle proste w montażu. Często kwestia samodzielnego złożenia wielkogabarytowego mebla bywała wielkim problemem dla konsumentów o drobniejszej budowie ciała. W przypadku Ultradesk GT zmartwienia tego typu całkowicie usuwają się w cień. Instrukcja jest przejrzysta, a konstrukcja została podzielona na wiele mniejszych segmentów, które z łatwością i bez specjalistycznych narzędzi można połączyć ze sobą. Żadna wiedza fachowa nie jest niezbędna, aby odnieść sukces i błyskawicznie cieszyć się wybitnym biurkiem komputerowym.