Moxa to doświadczony lider na rynku światowym, który działa w dziedzinie rozwiązań komunikacyjnych dla przemysłu. Oferta firmy jest bardzo rozbudowana, a proponowane produkty i usługi dostosowane do potrzeb i wymagań każdego klienta. Firma Moxa w swojej ofercie przedstawia produkty takie jak: – switche i routery przemysłowe, – serwery video, – kamery przemysłowe, – mikrokonwentery, – karty wieloportowe, – zasilacze i rozdzielacze, – urządzenia z komunikacją GSM/GPS, – oprogramowania, – sterowniki, – roboty współpracujące, – inne.

Zasilacze Moxa – czym się charakteryzują?

Zasilacze Moxa, to produkty najwyższej jakości, wytworzone ze sprawdzonych i rekomendowanych materiałów, przy użyciu najnowszych technologii i metod. Charakterystyczną cechą zasilaczy jest możliwość wykorzystania ich nawet w najcięższych warunkach pracy. Niezwykła trwałość, funkcjonalność, dostosowanie produktu do potrzeb użytkownika i urządzeń pozwala cieszyć się kompleksowym rozwiązaniem podczas realizacji zadań. Wszystkie zasilacze są przetestowane i sprawdzone, a producent gwarantuje niezawodność i bezawaryjna pracę. Produkty te cechuje także odpowiednio dostosowana i niewygórowana cena, w stosunku do możliwości jakie wykazują zasilacze.

Jedną ze znaczących cech akcesoriów jest także możliwość wykorzystania ich w wielu branżach, jak również stosowania do urządzeń mających wielkie znaczenie w przemyśle i  gospodarce. Zasilacze Moxa posiadają ogromną funkcjonalność i użytkowość, przy niewielkim zużyciu  prądu, a także niskiej eksploatacji. 

Rodzaje zasilaczy Moxa oraz ich wykorzystanie.

Zasilacze Moxa to artykuły, które znajdują wykorzystanie w wielu branżach i dziedzinach. Ich zastosowanie widoczne jest w przemysłach takich jak:

– automatyka przemysłowa,

– przemysł energetyczny,

– branża informatyczna, komputerowa,

– przemysł transportowy,

– przemysł kolejowy,

– przemysł morski,

– inne.

Zasilacze producenta Moxa, można podzielić na trzy grupy, które różnią się miedzy sobą różnymi parametrami. Wśród nich należy wymienić: przemysłowe zasilacze 24 VDC, przemysłowe zasilacze 48 VDC, zasilacze wtyczkowe. Poszczególne modele charakteryzują się cechami takimi jak:

– posiadanie złącza jack z nakrętką,

– bardzo duży zakres temperatury pracy – zakres -40 st. C. – + 75 st. C.,

– posiadanie nakrętki bez kabla AC,

– możliwość montażu na szynie DIN,

– itp.

Polski dystrybutor produktów marki Moxa.

Firma Moxa posiada na terenie Polski autoryzowanego dystrybutora, który z ogromną dbałością, starannością i rzetelnością dba o markę, jak również rozpowszechnia produkty przygotowane przez producenta. Polski dystrybutor – Elmark Automatyka dba o renomę firmy, zapewniając klientom najwyższej jakości usługi i serwis, które wykonywane są przez wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych fachowców. Dzięki możliwości darmowego przetestowania produktów Moxa, każdy użytkownik otrzyma towar zgodny z jego potrzebami i wymaganiami. Możliwość serwisu na miejscu, bez odsyłania uszkodzone sprzętu do producenta, zapewnia szybka i sprawną usługę najwyższej jakości.