Zaburzenia erekcji to problem, który poważnie wpływa na komfort życia prywatnego, a także znacząco obniża satysfakcję seksualną. Na szczęście producenci różnych preparatów stale są na posterunku, dlatego na rynku nie brakuje środków, dzięki którym rozwiązywanie takich problemów jest naprawdę nietrudne. Pośród czego możemy wybierać?

Tabletki Inventum

To środek dostępny w formie tabletek, które należy rozgryźć oraz żuć. Jego wielką zaletą jest fakt, że możemy go dostać bez recepty. W jego składzie znajdziemy substancję czynną, jaką jest sildenafil. To składnik, którego zadaniem jest doprowadzenie do rozkurczu naczyń krwionośnych, a także znaczące zwiększenie napływu krwi do prącia. Dla kogo przeznaczone są tabletki Inventum? Dla panów, którzy nie są w stanie osiągnąć oraz utrzymać wzwodu. Środek należy przyjmować na około 60 minut przed stosunkiem, rozgryźć go oraz żuć, dopóki całkowicie się nie rozpuści. Kto nie powinien przyjmować tabletek Inventum?

  • Osoby borykające się z zaburzeniami pracy wątroby oraz serca;
  • Mężczyźni, którzy przebyli udar czy zawał;
  • Panowie, którzy mają nadwrażliwość na jeden ze składników, znajdujących się w produkcie.

Braveran

Braveron to popularny suplement diety, którego zadaniem jest zachowaniem sprawności seksualnej oraz późniejsze utrzymanie erekcji. W jego składzie znajduje się między innymi wyciąg z korzenia maca oraz l-arginina, czyli środki, dzięki którym zarówno płodność, jak i potencja zostają znacznie zwiększone, a ukrwienie narządów płciowych poprawione. Nie możemy również nie wspomnieć, że Braveran znacząco zwiększa wydolność naszego organizmu oraz podnosi poziom testosteronu. Na godzinę przed stosunkiem należy zażyć 4 tabletki oraz popić je wodą. Osoby, które przebyły zawał, czy borykają się z nadciśnieniem tętniczym lub chorobami układu sercowo-naczyniowego nie powinny zażywać tego środka.

PermenGo

To popularny suplement diety zarezerwowany dla panów. Dzięki takim składnikom, jak wyciąg z kory sosny nadmorskiej, l-argininie, wyciągu z korzenia żeń-szenia oraz aminokwasom wspomaga on erekcję. Warto również zaznaczyć, że PermenGo pozytywnie wpływa na witalność, stan psychofizyczny oraz krążenie krwi panów, którzy go zażywają. Środek należy przyjąć na około godzinę przed stosunkiem. Jego wielką zaletą jest fakt, że jedynym przeciwwskazaniem do jego zażywania jest nadwrażliwość na jeden ze składników, jakie zawarte są w suplemencie.

PermenKing

Preparat ten poleca się panom, którzy chcą poprawić sprawność seksualną. Co znajduje się w jego składzie?

  • Wyciąg z żeń-szenia,
  • Żurawinę wielkoowocową,
  • Wyciąg z buzdyganka naziemnego,
  • Wyciąg z buzdyganka naziemnego.

Wspólnie te środki sprawiają, że erekcja jest znacznie prostsza zarówno do osiągnięcia, jak i utrzymania. W czasie kuracji należy przyjmować 1-2 tabletki na 24 godziny. Kto nie powinien zażywać PermenKing? Osoby, które borykają się z nadwrażliwością na jeden ze składników preparatu, zaburzenia krzepliwości krwi, czy poważne zaburzenia czynności nerek.

Sprawność seksualna jest niezwykle ważna dla każdego mężczyzny. Dlatego, jeśli mamy z nią problem, to naprawdę warto z tym walczyć.

fot: pixabay.com